הדפסת טפטים בהתאמה אישית

עיצוב הדפסה והדבקה של טפטים בהתאמה אישית, באיכות הגבוהה ביותר, לעיצוב מקצועי של קירות משרדים, קליניקות, בתי מלון ומסעדות

הדפסת טפטים - עולם מופלא של הדפסים

ברוכים הבאים לעולם המופלא של קירות מדברים. עולם בו עיצובים חלומיים מתגשמים על הקירות ומקבלים תשומת לב מהשוהים בחלל. תשומת לב משמחת, יוצרת עניין, מסקרנת – או כל מסר שנרצה להעביר – זאת אנו יכולים להשיג על ידי הדפסת טפטים בעיצוב אישי.

כמה זה כיף לתת לדמיון לעוף ולדעת שאפשר להדפיס על טפט כל רעיון שנרצה להציג על גבי הקיר.

בין אם נחפש אווירה מעוררת תאבון בחלל מסעדה, אווירה שקטה וממוקדת בחללי העבודה או עוצרת נשימה ומרשימה בחדר הישיבות –  כל אווירה שתרצו – אצלנו תמצאו.כל 

הדפסת טפטים בהתאמה אישית
הדפסת טפטים בהתאמה אישית

סוף הדבקה במחשבה תחילה

טפטים רגילים כוללים בד"כ צורות במבנה מסויים שחוזר על עצמו (pattern) אולם מנגד, טפטים בהתאמה אישית כוללים בדרך כלל תמונות נוף, אנשים, חיות וכדומה. מסיבה זאת, תכנון מדוקדק ואף הדמיה של הקירות לעיצוב, יאפשר להשיג את המטרה ולהימנע מהפתעות לא רצויות. הדפסת טפט בהתאמה אישית מחייבת תכנון עם תשומת לב רבה לאלמנטים הנמצאים על הקיר או צמודים לקיר כגון; שקעי חשמל, נישות, שידות או ארונות ואף מתקן מים העומד ליד הקיר. אז אם אנו לא רוצים לראות ששקע החשמל יצא על האף של הכלב, או פתח המיזוג יוצא בדיוק במיקום של הפנים של האדם הכי חשוב בתמונה, חשוב לעשות תכנון טוב מראש.

נשמח לעזור לכם ולעמוד לשרותכם בהליך תכנון, עיצוב ומדידות מדוייקות של הקירות המיועדים לעיצוב, עוד בטרם ההדפסה וההדבקה. ליצירת קשר »

פתרון מושלם להדפסות טפטים בהזמנה אישית

אם כן, חשבנו על עיצוב הקירות ובחרנו ליצור אווירה רצויה באמצעות טפטים בהתאמה אישית נהדר!

בחרנו גם תמונה נהדרת להשגת האווירה הרצויה וזכרנו לוודא שהיא משתלבת נהדר עם הריהוט ופני הקיר הנבחר. מעולה

בשלב הבא, נדפיס את הטפט אצלנו בברומייד, בדיוק ואיכות ללא פשרות וכל מה שישאר זה להדביק את הטפט באופן מדוייק ומושלם על הקיר – משימה בהחלט לא פשוטה. אתם יכולים בהחלט לעשות זאת בעצמכם, אולם אם תזדקקו לעזרתינו גם כאן, נשמח לסייע לכם עם הדבקת הטפט החדש על קירות המשרדים (או כל חלל אחר שתבחרו) ולהשיג את התוצאה הרצויה, כך שתהיו שביעי רצון.

הדפסת טפטים לקליניקה וחדרי המתנה

שירות הדפסת טפטים למעצבים, אדריכלים וגם לפרטיים

הדפסת טפטים לאדריכלים ומעצבים

פעמים רבות, אנו מקבלים את הפניות עבור הדפסת טפטים בהתאמה אישית, ממעצבי פנים ואדריכלים, שכן הם המובילים כמעט כל תהליך של עיצוב משרדים, מסעדות, בתי מלון וכדומה.

במקרים אלו, אנו מתבקשים לעיתים לחוות דעה מקצועית ולתת עצה לגבי התמונה הנבחרת להדפסה ויחד עם האדריכל או המעצב, אנו מגיעים לפתרון רצוי שנותן מענה לקו העיצובי של המשרד.

יחד עם זאת, לעיתים אנו מקבלים פניות גם מבעלי דירות, המבקשים לשלב טפטים בהתאמה אישית גם בבתים פרטיים, לרבות דירות יוקרה ובתים פרטיים.

אז בין אם אתם אדריכלים, מעצבים, או לקוחות פרטיים, תוכלו לקבל מאיתנו שירות מקיר לקיר 😉

מחיר הדפסת טפסים בהתאמה אישית

כמו כל מוצר שמותאם אישית, כך גם להדפסת טפט בהתאמה אישית, אין אפשרות לתת מחיר קבוע וידוע מראש ומחיר סופי ניתן לתת רק לאחר תהליך איפיון קצר של המוצר המוגמר.

יחד אם זאת, לקבלת סדר גודל של מחיר משוער, נוכל לאמר שהמחיר מתחיל בעלות של 150 ש"ח למ"ר, כך שאתם מוזמנים לחשב את שטח הקיר המיועד לכיסוי בטפט (רוחב X גובה) ואת התוצאה במ"ר להכפיל ב 150 ש"ח (ולהוסף מעמ כמובן)

הדפסת טפטים לחדרי בית מלון
הדפסת טפטים - למלונות ומסעדות

התמונות בדף זה כוללות פרוייקטים לדוגמא שבוצעו על ידינו בחדרי בתי מלון, לובי, חדר המתנה, משחקיה וכו' וזאת במטרה להמחיש על קצה המזלג את אפשרויות העיצוב של הקירות באמצעות טפט בהדפסה אישית. 

עכשיו בשלב הראשון תורכם להתחיל לדמיין את הקירות החדשים והאווירה הנדרשת.

ואחר כך, בשלב השני להתקשר לסטלה מברומייד 073-7580660

להשתמע

מתלבטים, צריכים עזרה? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

העבודות שלנו

אודות ברומייד

מעבדות ברומייד, מומחים בהדפסה מקצועית לצלמים, מעצבים ואדריכלים.
לצד 45 שנות וותק, שיטות העבודה שלנו מובילות קידמה וחדשנות, ההדפסות שלנו מאופיינות באיכות קלאסית שמשמרת את חווית הצילום.
בזכות השילוב בין מיומנויות מסורתיות וטכנולוגיה עכשווית ומתקדמת, ובזכות יחסי עבודה הדוקים עם לקוחותינו הרבים, מעבדות ברומייד נחשבות למעבדות הטובות בארץ.
כל הדפס שאנחנו עורכים הוא יצירת אמנות. ההדפס נותר נאמן לחוויית הצלם, ומיוצר בידי צוות מיומן, המורכב מאנשי המקצוע הטובים בענף, הפועלים מתוך אהבה ותשוקה לצילום, ליופי ולאמנות.
על מנת להשיג את ההדפס המושלם אנחנו משתמשים בחומרים הטובים ביותר ובטכנולוגיות שנחשבות ליצירת אמנות בעצמן, בתהליך המותאם אישית לצרכי הלקוח.
אנחנו במעבדות ברומייד מתחייבים לתהליך מקצועי, שירות נעים ותוצר מדויק ואיכותי בכל הפרמטרים.

סטודיו ברומיינד

לקוחות מספרים עלינו

פתרונות הדפסה נוספים

איזה יופי!
לא תפסיקו לקבל מחמאות, על התמונות שתדפיסו אצלנו
דילוג לתוכן