הדפסת טפטים

הדפסת טפטים עולם מופלא של הדפסים

ברוכים הבאים לעולם המופלא של מדבקות הקיר, והדפסת הטפטים. עולם בו עיצובים חלומיים מתגשמים על הקירות -ומבקשים תשומת לב מכל הנכנסים. תשומת לב משמחת, מרעננת, תומכת. כי הסוד הגדול של מדבקות הקיר, זה שהשימוש בהם, הוא… אישי.

מה שמדליק אדם אחד, לא ידליק אדם אחר. ומה שמדליק אדם אחד – מה שאדם אחד באמת רוצה לראות בחדר השינה שלו… זה מה שישתמוך אותו לשמחה, רעננות, ותמיכה במצב הרוח שלו. זה מה שייצור את האווירה המרעננת, בחדר השינה, כמו גם בסלון, ובכל חדר אחר בבית. ובמילה אחת – אווירה.

הדפסת טפטים - ברומיינד
הדפסת טפטים - ברומיינד

הדפסת טפטים כי אוירה יצירת אוירה בחלל

אווירה? מה הקשר לאווירה? הרי בואו נחשוב על זה. מה נמצא בבית מעבר לרהיטים, ולחפצים הפיזיים? התחושה הכללית שבו – החוויה האנרגטית, לא כן? והרבה מזה… מושפע מהדרך בה דברים נראים, ומסודרים. כמו גם – מהקשר האישי שלנו, החיבור שלנו למה שמופיע במרחב.

כך שהדפסת טפטים יכולה ליצור לנו טפטים בעיצוב אישי –  שמכיל דמויות, צבעים וצורות המגיעים היישר מעולמות התוכן הפנימיים שלנו. הדפסה על טפט שמציגה לנו בדיוק את הדמויות, והגוונים שאנחנו רוצים לראות במרחב המחיה הפרטי שלנו.

הדפסות מדבקות טפטים בהזמנה אישית

כי אלו לא סתם מדבקות טפט – אלו מדבקות טפט, שעשינו להן הזמנה באופן אישי. זה חשוב לנו מסיבה כלשהי – שדמות מסוימת תופיע בחלל הבית. שביקשנו הדפסת מדבקות קיר בצורות ובצבעים מסוימים -שרצינו את העיצוב הספציפי הזה לחלל הבית. זה משנה לנו.

כי מדבקות קיר הן חלק מעיצוב הבית. הן חלק מהקירות. וקירות, הם חלק עיקרי מהחומר בבית. והחומר, כשמשתמשים בו נכון – יכול לעלות רמה, ולתרום לאווירה, לאנרגיה הטובה השורה בבית – לחיבור בין בני הבית, למרחב הביתי בו הם נמצאים ושוהים. וכמובן, גרים באושר ועושר, ושמחה רבה.

הדפסת טפטים - ברומיינד

תמיכה מושלמת בחלל ובאווירה של הבית - הדפסת טפטים

הדפסת טפטים - ברומיינד

כך שמדבקות הקיר, תפקידן למעשה – זה לספק לדרי הבית את המבנה המושלם, את מדבקות הקיר שתומכות בארגון העיצובי המדויק להם – כדי להרגיש שייכים, להרגיש חלק מהמקום. להרגיש שכן, יש פה, בחלל – מדבקות קיר, בעיצוב אישי שמתאימות לטעם האישי, העיצובי של כל אחד מדיירי הבית, בחדר השינה שלו, או בחללים משותפים כמו הסלון ומה לא. מדבקות קיר, והדפסתן, מותאמות לבקשות האישיות של דיירי הבית. מה הם רוצים לראות על הקיר? אילו מדבקות? אילו טפטים? האם ניתן לייצר כאן איזושהי הדפסת טפטים בעיצוב אישי שתתמוך בעיצוב הבית, והמרחב אף יותר?

הדפסת מדבקות טפסים לחדרי שינה וחדרי ילדים

אם לדוגמה מדובר בחדר שינה של ילדים, איזו הדפסת טפטים מתבקשת כאן? מה הילד אוהב באופן אישי? בן כמה הוא? כל אלו הן שאלות שייתמכו בתהליך הדפסת הטפטים, כך שמדבקות הקיר יתאימו באופן הקרוב ביותר לטעם האישי (וייתכן כי גם המשתנה) של ילדינו, ששוהים בחדרם. הדפסת טפטים, יכולה להתאים לטעמם האישי של כל הילדים במרחב הביתי – ואין זה משנה אילו מדבקות קיר הם אוהבים באופן אישי – כי ניתן להתאים ולייצר, ולאפשר הדפסת טפטים מכל הדמויות, מכל הסרטים שהם אוהבים. 

הדפסת טפטים - ברומיינד

כך שעבור ילד אחד, ניתן להזמין הדפסת טפטים, כמדבקות קיר – שיהיו מסרט של גיבורי על, ועבור ילד שני – ניתן להזמין עבורו הדפסת טפטים של כוכבי ספורט, למעשה. כך שמדבקות הקיר אצל שני הילדים יכולות להיות שונות בתכלית, ועם זאת מותאמות באופן אישי לרצונותיהם. כך שטפט לכל ילד, יכול להיות טפט המותאם אישית לכל ילד ורצונותיו, העדפותיו, וגילו. כי לכל ילד יש טעם שונה בטפטים, לכן הוא הולך לחוות אותם בצורה אחרת – וזה ישפיע על האווירה בחדרו, ועל שביעות רצונו ורמת הנעימות שלו מן המרחב – וזה יכול להיתמך רבות על ידי טפט מותאם אישית, לטעמו האישי – בגוונים, ובצבעים שבאמת ישמחו את ליבו. מסע טפטים מלבב, תודה על הקריאה. צוות ברומייד

מתלבטים, צריכים עזרה? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

העבודות שלנו

אודות ברומייד

מעבדות ברומייד, מומחים בהדפסה מקצועית לצלמים, מעצבים ואדריכלים.
לצד 45 שנות וותק, שיטות העבודה שלנו מובילות קידמה וחדשנות, ההדפסות שלנו מאופיינות באיכות קלאסית שמשמרת את חווית הצילום.
בזכות השילוב בין מיומנויות מסורתיות וטכנולוגיה עכשווית ומתקדמת, ובזכות יחסי עבודה הדוקים עם לקוחותינו הרבים, מעבדות ברומייד נחשבות למעבדות הטובות בארץ.
כל הדפס שאנחנו עורכים הוא יצירת אמנות. ההדפס נותר נאמן לחוויית הצלם, ומיוצר בידי צוות מיומן, המורכב מאנשי המקצוע הטובים בענף, הפועלים מתוך אהבה ותשוקה לצילום, ליופי ולאמנות.
על מנת להשיג את ההדפס המושלם אנחנו משתמשים בחומרים הטובים ביותר ובטכנולוגיות שנחשבות ליצירת אמנות בעצמן, בתהליך המותאם אישית לצרכי הלקוח.
אנחנו במעבדות ברומייד מתחייבים לתהליך מקצועי, שירות נעים ותוצר מדויק ואיכותי בכל הפרמטרים.

סטודיו ברומיינד

לקוחות מספרים עלינו

פתרונות הדפסה נוספים

איזה יופי!
לא תפסיקו לקבל מחמאות, על התמונות שתדפיסו אצלנו
דילוג לתוכן