חיתוך CNC

מה זה חיתוך CNC?

חיתוך או כרסום באמצעות מכונת CNC משמש להכנת אלמנטים בעל כל צורה נדרשת, עם רמת דיוק גבוהה. חיתוך CNC בברומייד נעשה באמצעות כרסומת CNC מתקדמת, מבוססת בקר מחשב עם תוכנת תיב"מ (תכנון בעזרת מחשב) ומאפשרת קבלה של כל צורה נדרשת, לשימושים רבים ובכל כמות נדרשת. חיתוך CNC משמש להכין כל צורה נדרשת ממגוון גדול של חומרי גלם, כגון עץ MDF, מתכת – לרבות אלומיניום ופלסטיק כגון פרספקס.

חיתוך CNC ברומיינד
חיתוך CNC ברומיינד

למה משמש חיתוך CNC?

חיתוך CNC יכול להיות שימוש להכנת כל אלמנט צורני ממגוון גדול של חומרים. נהוג לחשוב שחיתוך CNC משמש בעיקר לשילוט, אולם באמצעות חיתוך CNC ניתן לייצור אלמנטים ארכיטקטוניים רבים, כגון משרביות או מוצרי דקורציה בגדלים שונים. שילוט תלת ממדי, הינו אחד השימושים הנפוצים לחיתוך CNC ונמצא בשימוש נפוץ, במיוחד במשרדים, בתי מלון, מסעדות, בתי כנסת, תערוכות ועוד.

הרבה מעבר לחיתוך

בברומייד תוכלו לקבל הרבה מעבר לעבודת כרסום ע"י כרסומת CNC. אנו מציעים פתרון מלא למעצבים ואדריכלים, מיעוץ בשלב התכנון, המלצה על בחירת חומר גלם מומלץ, ביצוע עבודת כרסום של האותיות ע"י מחרטת CNC בצורה מדויקת ונקיה ועד ההתקנה באתר, לשביעות רצון מלאה.
בגלריית העבודות תוכל להתרשם מתמונות של עבודות שביצענו בחיתוך CNC כגון במשרדי אמזון ישראל, או לקבל השראה מתמונות נוספות מהעולם לשילוט שנעשה באמצעות חיתוך CNC

חיתוך CNC ברומיינד
מתלבטים, צריכים עזרה? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

העבודות שלנו

אודות ברומייד

מעבדות ברומייד, מומחים בהדפסה מקצועית לצלמים, מעצבים ואדריכלים.
לצד 45 שנות וותק, שיטות העבודה שלנו מובילות קידמה וחדשנות, ההדפסות שלנו מאופיינות באיכות קלאסית שמשמרת את חווית הצילום.
בזכות השילוב בין מיומנויות מסורתיות וטכנולוגיה עכשווית ומתקדמת, ובזכות יחסי עבודה הדוקים עם לקוחותינו הרבים, מעבדות ברומייד נחשבות למעבדות הטובות בארץ.
כל הדפס שאנחנו עורכים הוא יצירת אמנות. ההדפס נותר נאמן לחוויית הצלם, ומיוצר בידי צוות מיומן, המורכב מאנשי המקצוע הטובים בענף, הפועלים מתוך אהבה ותשוקה לצילום, ליופי ולאמנות.
על מנת להשיג את ההדפס המושלם אנחנו משתמשים בחומרים הטובים ביותר ובטכנולוגיות שנחשבות ליצירת אמנות בעצמן, בתהליך המותאם אישית לצרכי הלקוח.
אנחנו במעבדות ברומייד מתחייבים לתהליך מקצועי, שירות נעים ותוצר מדויק ואיכותי בכל הפרמטרים.

סטודיו ברומיינד

לקוחות מספרים עלינו

פתרונות הדפסה נוספים

איזה יופי!
לא תפסיקו לקבל מחמאות, על התמונות שתדפיסו אצלנו
דילוג לתוכן